Kontaktai

UAB PROPELLER
Į.k. 300091483
PVM LT100001508813
Traidenio g. 6-1, 08119 Vilnius
tel. +370 5 266 0691

Mūsų komanda:

GAMYBOS SKYRIUS

DIREKTORIUS GAMYBOS SKYRIAUS VADOVAS PROJEKTŲ VADOVAS PROJEKTŲ VADOVĖ

Audrius Mackevičius

audrius.m@propeller.lt
mob. +370 686 86007

Mantas Šmigelskas

mantas.s@propeller.lt
mob. +370 687 33 263

Vytautas Lapė

vytautas.l@propeller.lt
mob. +370 655 32374

Monika Skrebytė 

(motinystės atostogose)
monika.s@propeller.lt

 RENGINIŲ SKYRIUS

RENGINIŲ SKYRIAUS VADOVĖ  PROJEKTŲ VADOVĖ  PROJEKTŲ VADOVĖ PROJEKTŲ VADOVĖ

Loreta Žilinskienė

loreta.z@propeller.lt
mob. +370 698 47341

Monika Žylytė

monika.z@propeller.lt
mob. +370 616 70898

Roberta Venclovienė

roberta.v@propeller.lt
mob. +370 687 82695



Dalia Melnikienė

(motinystės atostogose)
dalia.m@propeller.lt

 

 

PROJEKTŲ
VADYBININKĖ
PROJEKTŲ
VADYBININKAS
PROJEKTŲ
VADYBININKĖ
PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTĖ

Gabija Norvaišaitė

gabija.n@propeller.lt
mob. +370 658 18434

Tomas Chalilovas

tomas.c@propeller.lt
mob. +370 677 25990

Gintarė Stalnionytė

gintare.s@propeller.lt
mob. +370 629 79677 

Agnė Apanavičiūtė

agne.a@propeller.lt
mob. +370 614 23159

 

 Atvykite pas mus: