Kontaktai

UAB PROPELLER
Į.k. 300091483
PVM LT100001508813
Traidenio g. 6-1, 08119 Vilnius
tel. +370 5 266 0691

Mūsų komanda:

DIREKTORIUS
Audrius Mackevičius

audrius.m@propeller.lt
mob. +370 686 86007

 

GAMYBOS SKYRIUS

GAMYBOS SKYRIAUS VADOVAS PROJEKTŲ VADOVAS PROJEKTŲ VADOVĖ PROJEKTŲ VADOVĖ

Mantas Šmigelskas

mantas.s@propeller.lt
mob. +370 687 33 263

Vytautas Lapė

vytautas.l@propeller.lt
mob. +370 655 32374

Agnė Kliucevičienė

agne.a@propeller.lt
mob. +370 614 23159

Monika Skrebytė

(motinystės atostogose)
monika.s@propeller.lt

 RENGINIŲ SKYRIUS

RENGINIŲ SKYRIAUS VADOVĖ PROJEKTŲ VADOVĖ PROJEKTŲ VADOVĖ PROJEKTŲ VADOVĖ

Loreta Žilinskienė

loreta.z@propeller.lt
mob. +370 698 47341

Monika Alksnė

monika.a@propeller.lt
mob. +370 616 70898

Roberta Venclovienė

roberta.v@propeller.lt
mob. +370 687 82695

Dalia Melnikienė

dalia.m@propeller.lt
mob. +370 620 82876 

 

PROJEKTŲ VADOVAS PROJEKTŲ VADOVĖ PROJEKTŲ VADOVĖ PROJEKTŲ VADYBININKĖ

Tomas Chalilovas

tomas.c@propeller.lt 
mob. +370 677 25990   

Gintarė Stalnionytė

gintare.s@propeller.lt
mob. +370 658 18434     

Gabrielė Snieganaitė

gabriele.s@propeller.lt
mob. +370 614 20558  

Indrė Žebrauskaitė

indre.z@propeller.lt
mob. +370 654 87258

 

Atvykite pas mus: