Pajuskite mūsų energiją!

Įmonę „Propeller“ įkūrėme 2004 metais ir per šį laiką tapome viena pirmaujančių renginių organizavimo agentūrų Lietuvoje.

Savo veiklą grindžiame keturiais paprastais, bet prasmingais žodžiais:

Aistra darbui –  mylime tai, ką darome ir kiekvieną kartą žengiame extra mile, kad suorganizuotume jums puikų renginį;

Inovatyvumas – nuolatos tobulėjame, kad pateiktumėme jums ryškias, originalias idėjas, naudojame pažangias darbo priemones ir metodus;

Profesionalumas – taikome aukščiausius verslo etikos standartus ir kaupiame kvalifikuotą žinių bagažą;

Atsakomybė – bendradarbiavimą grindžiame pasitikėjimu, puoselėjame socialinę atsakomybę bei pagarbą žmogui, visuomenei ir gamtai.

Jūsų renginys bus

Korporatyviniai / įmonių renginiai

Vasaros šventės

Sąskrydžiai

Kalėdiniai ir žiemos renginiai

Gimtadieniai, jubiliejai

Komandos formavimas

Mokymai

Teminiai renginiai

Virtualūs renginiai

Mums nepatinka kartotis, todėl pasiūlymų šablonų nenaudojame. Plati vaizduotė – mūsų pagrindinis darbo variklis. Netradicinės erdvės, inovatyvios veikos, unikalūs sprendimai sėkmingam jūsų renginiui.

Viešieji / visuomeniniai renginiai

Minėjimai ir valstybinės šventės

Miestų šventės

Festivaliai

Mugės

Sporto šventės

Esame pasiruošę jus nustebinti: nuo oficialaus šventinio minėjimo iki daugiatūkstantinio festivalio po atviru dangumi.

Rinkodariniai įvykiai

Pastatų ir kitų objektų atidarymai

Promo, BTL veiksmai

Produktų, paslaugų pristatymai

Reprezentaciniai renginiai

Rėmimo, labdaros renginiai

Ilgametės patirties kokybė ir drąsių iššūkių verti sprendimai yra tai, kuo gyvename kasdien.

MICE

Verslo susitikimai

Skatinimo renginiai, išvykos

Konferencijos ir kongresai

Protokoliniai, VIP renginiai

Tarptautiniai ir nacionaliniai renginiai

Mes pasirūpinsime galingais projektoriais, LED ekranais, sinchroniniais vertimais, VIP svečių pasitikimu,  dalyvių registracija, Gala vakariene, o jūs mėgaukitės procesu!

Mūsų paslaugos

 • Išsiaiškinę jūsų lūkesčius ir ankstesnę renginių patirtį, pateikiame renginio koncepcijos pasiūlymą. Nenorime kartotis, todėl siūlome unikalius sprendimus, atitinkančius jūsų organizacijos vertybes, komunikacijos strategiją ar konkretaus renginio tikslus. Kūrybos plotmės, drąsūs ir inovatyvūs sprendimai bei jų įgyvendinimas – mūsų kasdienybė.

 • Bendradarbiavimo pradžioje paruošiame preliminarią sąmatą, išsiaiškinę jūsų biudžeto galimybes. Norime, jog matytumėte konkretų rezultatą ir galėtumėte jį valdyti. Ilgametės darbo patirties metu atradome efektyvių biudžetą optimizuojančių priemonių, padėsiančių pasiekti jūsų lūkesčius pranokstantį rezultatą.

 • Renginys – tai ne pramoga, o profesionalus projektas, kuriam taikome efektyvias projekto valdymo bei laiko planavimo priemones. Planuodami renginio darbus, taupome jūsų brangų laiką.

 • Dokumentų skaitmenizavimas, dalyvių registracijos integracija į socialinius projektus, atliekų rūšiavimas ir kitos priemonės – tai socialinė atsakomybė dėl mūsų visuomenės ir gamtos, prie kurios skatiname prisijungti ir jūsų organizaciją.

 • Dirbdami su profesionaliais grafikos dizaineriais, galime jums pasiūlyti renginio nuotaiką ir tikslus atitinkančius vizualinius bei dekoro sprendimus. Nuo renginio logotipo, ekrano užsklandos, blonknoto su tušinuku iki nuotaikingos foto sienelės ar įspūdingų vizualizacijų ekrane.

 • Renginio atmosferą pradedame kurti nuo pat renginio datos paskelbimo. Popierinį kvietimą siūlome iškeisti į nestandarines komunikacijos priemones, kuriose atsiskleidžia pagrindinės renginio viešinimo žinutės. Atlikėjų video sveikinimai, ledo luite tirspstantys pranešimai arba netikėtos užuominos ne tik pritraukia dalyvius, bet ir išlaiko jų susidomėjimą iki pat renginio dienos.

 • Padėsime užtikrinti sklandų ir efektyvų dalyvių registracijos procesą, žinodami, jog dalyvaujančių žmonių skaičius organizavimo procese yra labai svarbus. Turime patikrintus įrankius ir juos rekomenduojame savo klientams, optimizuojant renginio biudžetą bei užtikrinant renginio sklandumą.

 • Renginio scenarijus nėra tik dokumentas, kuriame išdėstoma programa. Pristatome ir supažindiname jus su visais aktualiais pasiruošimo ir įgyvendinimo momentais. Mūsų tikslas – nustebinti, net ir daug mačiusius!

 • Pagal jūsų poreikius operatyviai surasime renginiui tinkamiausią vietą. Žinodami, kad viešbučių konferencijų salėse ar arenose organizavote savo renginius jau ne kartą, pasiūlysime jums dar neatrastą erdvę Lietuvoje arba už jos ribų.  Drąsi erdvė – mūsų stiprybė.

 • Įsigilinę į kiekvieno renginio specifiką, programą ir muzikos skonį, pasiūlysime ne tik populiariausius Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymus, bet ir atrasime naujų talentų ar paruošime puikius jūsų kolegų pasirodymus!

 • Dirbame su profesionaliais tiekėjais, galinčiais ne tik užtikrinti sklandžią VIP protokolinę vakarienę, bet ir skaniai bei greitai pamaitinti tūkstantinę minią. Energizuojanti kavos pertrauka, BBQ pietūs, Gala vakarienė ar piknikas rugių lauke – esame pasiruošę maitinimą paversti interaktyvia renginio dalimi.

 • Kruopščiai parinksime jūsų renginiui labiausiai tinkančias pramogas, kitu atveju – sukursime jas patys! Esame atsidavę unikalumui ir išskirtinumui visur ir visada!

 • Užtikrinsime sklandų ir saugų jūsų šventės dalyvių transportavimą tiek visoje Lietuvoje, tiek iš tolimiausių pasaulio kampelių. Pasirūpinsime patogiausiomis transporto priemonėmis bei maršrutais, o esant poreikiui, garantuosime ir nakvynės vietą.

 • Novatoriški technologiniai sprendimai – to visuomet reikalaujame iš savo partnerių, tad jūsų renginiui pasiūlysime visą patogiai infrastruktūrai sukurti reikalingą įrangą.

 • Nuo pirmosios renginio minutės svečius apdovanojame šypsenomis, kurios patikiname, išlieka sprendžiant visus renginyje iškilusius klausimus. Kartu su stipria asistentų komanda sieksime, kad klausimų būtų kuo mažiau, o renginys vyktų kokybiškai ir sklandžiai.

 • Įgyvendinsime efektyvius renginio vertinimo sprendimus, kurių rezultatus pakviesime jus kartu aptarti prie puodelio kavos.

Mūsų klientai

Kontaktai

Audrius Mackevičius
Direktorius

audrius.m@propeller.lt
mob. +370 686 86007

Loreta Žilinskienė
Renginių skyriaus vadovė

loreta.z@propeller.lt
mob. +370 698 47341

Aušrinė Ragickė
Projektų vadovė

ausrine.r@propeller.lt
mob. +370 631 27213

Tomas Miklovas
Projektų vadovas

tomas.m@propeller.lt
mob. +370 668 63303

Gintarė Aleksandravičė
Projektų vadovė

gintare.s@propeller.lt
mob. +370 629 79677

Artūras Butkus
Scenaristas – režisierius

arturas.b@propeller.lt
mob. +370 604 00520

Monika Adelė Martinkutė
Projektų vadovė

monika.m@propeller.lt
mob. +370 620 40991